Soustředíme se na kvalitu. Máme mnohaleté zkušenosti v oboru a početný tým profesionálů. Provádíme realizace od zcela jednoduchých rodinných doků, přes velké developerské projekty až po kulturní památky.

Pro naše zákazníky připravujeme a navrhujeme vhodná technická řešení. Statické posudky, či zajištění technických zkoušek. Když je potřeba vyřešit projekční problém, my máme řešení.

S námi máte vždy zcela jasno. Před vytvořením rozpočtu se důkladně studuje každý projekt. Vždy se hledá nejvhodnější cenové řešení.

Máte chuť si svůj projekt realizovat svépomocí, ale na začátku potřebujete radu, pomoc? My vás v tom nenecháme. Dodáním veškerého potřebného materiálů to vlastně začíná.

Pokud chcete stavět svépomocí, můžete si u nás zakoupit potřebný materiál. Nákup materiálu není podmíněn montáží.

 

 

Vybrali jste si na našich webových stránkách některý z výrobků, ale nejste si jisti, zda se nebude produkt na fotografii výrazně lišit od skutečnosti? Navštivte naši vzorkovnu v Heřmanově Městci, kde máme více než 90 druhů vzorků. K dispozici vám jsou lícové cihly i pásky, klinker cihly a pásky, dlažba, či vzorník barev spárovacích a zdicích malt. 

Nabízíme široký výběr lícových cihel a pásků, klinker cihel a pásků, dlažby a parapetů. K tomu u nás najdete i potřebné příslušenství: spárovací malty, zdicí malty, fasádní hmoždinky, adhezní můstek, penetrace, kotvy a jiné.

Nové možnosti pro fasády z lícového zdiva. Systémové bezesparé zdění z cihel ILUZO. Díky tomuto systému již nikdy nemusíte řešit, jak vám barva a vzhled spáry ovlivní celkový vjem z plochy.