×
DOVOLENÁ

Vážení zákazníci,
od 15.7.2024 do 28.7.2024 je naše vzorkovna z  důvodů dovolené uzavřena.
V případě potřeby volejte 774 481 631, Jakub Weber.
Děkujeme za pochopení.

Amerika

S montáží lícových cihel jsme se blíže seznámili před více než 18 lety ve Spojených státech amerických. Pro stavební společnost, která se zabývala právě touto činností, jsme začali pracovat jako brigádníci u míchačky za 8 $ na  hodinu. Snaha a zdokonalování vyústilo po cca dvou letech v založení společnosti National Wild Brick, i.n.c. Tato firma působila na východním pobřeží USA, měla 6 zaměstnanců a ročně provedla přibližně 40 realizací rodinných domů z lícových cihel.

Návrat do Čech

V roce 2008 jsme se i přes prosperitu firmy rozhodli pro návrat do České republiky, kde jsme začali podnikat ve stejném oboru. Se zvyšujícím se počtem zakázek se postupně začala navyšovat i personální kapacita a po 6 letech jsme se transformovali na firmu Brickwork s.r.o. 

Současnost

Neustále se rozvíjíme a zdokonalujeme. Sledujeme nové trendy v montážích i novinky v cihelných materiálech. Snažíme se držet čelní pozice na trhu tak, abychom mohli vyhovět maximálnímu počtu požadavků a zájmu o naše služby. Mezi naše nejčastější zakázky patří rodinné, bytové, apartmánové domy i administrativní budovy. Poradíme si s každou výzvou a vždy najdeme nejlepší řešení pro Váš projekt. V současné době nás můžete navštívit v naší vzorkovně v Heřmanově Městci, kde si prohlédnete vybraný produkt.