Pravidelně aktualizujeme nabídku a sledujeme trendy ve stavebnictví! 

Nabízíme široký výběr lícových cihel a pásků, klinker cihel a pásků, dlažby a parapetů. K tomu u nás najdete i potřebné příslušenství: spárovací malty, zdicí malty, fasádní hmoždinky, adhezní můstek, penetrace, kotvy a jiné.

Lícové cihly jsou moderním a praktickým řešením pro každého, kdo chce zvelebit svůj domov. Ať už se jedná o zděné ploty, sklepy nebo fasády z cihel, vždy si můžete být jisti příjemným originálním vzhledem. Cihlové zdivo ale nemá jen estetický význam. Jeho předností je také stálobarevnost, vysoká odolnost a bezúdržbovost.

Cihlové obkladové pásky dodají každému domovu originální a útulný vzhled. Jejich použití přijde vhod všude tam, kde není možné vyzdívání z klasických lícových cihel. Skvěle se proto uplatní v exteriéru jako obklad fasády domu i zateplovacího systému, nebo v interiéru jako designové obložení krbů, barových pultů apod.

Cihly a pásky typu Klinker se vyznačují dlouhou životností, stálobarevností a vysokými užitnými vlastnostmi. Jejich nasákavost je do 6 %. Používají se všude tam, kde je potřeba docílit cihlového vzhledu a vysokých užitných vlastností (fasády domů, ploty, opěrné zdi, krby apod.)

K montáži obkladových pásků a zdění lícových cihel je pro dosažení nejlepšího výsledku nutno používat kvalitní příslušenství jako jsou speciální lepidla, spárovací hmoty a zdicí malty. Ty jsou vyvinuty přesně na míru pro konkrétní zdivo. Použitím těchto malt předejdete budoucím problémům jako jsou výkvěty, odmrzání materiálu či drolení spáry. Pro spárování a zdění nabízíme širokou škálu odstínů spárovacích a zdicích malt.