Cihlové konstrukce

Cihlové pohledové konstrukce, jakými jsou třeba cihlové fasády, vynikají především svými výbornými užitnými vlastnostmi a naprosto neotřelým jedinečným vzhledem. Svým klientům pomáháme plnit jejich představy, a proto dbáme na správné vypracování cenové kalkulace. Soustředíme se jak na jednotlivé detaily, tak i na celek realizovaného díla.

 

Projekty a představy

Ve své praxi se setkáváme s mnoha projekty a představami. Nezřídka se bohužel stává, že se k nám dostanou zakázky, do kterých už nelze projekčně zasahovat. V takové fázi je pak mnohdy složité a v důsledku nákladné naplnit potřeby a vize investora. Proto jsme rádi, když se na nás architekti, projektanti, rozpočtáři stavebních firem i koncoví zákazníci obracejí již při prvotních úvahách nad projektem. Díky tomu máme možnost vypracovat návrhy technických řešení, předejít chybám a šetřit čas i peníze klienta.

 

Funkční a estetické dílo

Máte v úmyslu využít při stavbě nebo rekonstrukci lícové zdivo či obkladové pásky? Neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám pomůžeme s navržením konstrukce a tvorbou rozpočtu tak, aby byl výsledek plně funkční a zcela podle vašeho přání.