Pro naše zákazníky provádíme montáž lícových pásků, nebo odvětrávaných fasád z lícových cihel po celé republice. Naši pracovníci jsou profesionálové ve svém oboru. Vše začíná při technické přípravě od našeho stavbyvedoucího a končí pomocným pracovníkem, který chystá materiál pro montáž. Od převzetí staveniště, až po předání hotového díla je průběh montáže dozorován.

Investice do cihel

Pokud se klient rozhodne investovat svůj čas, energii i peníze do cihlového obložení, je zpravidla plný očekávání a obav z výsledku. Vybral jsem vhodnou barvu cihly a spáry? Jak to bude vypadat? Jak to bude fungovat? Naším cílem je všechny tyto pochyby rozptýlit a realizovat představy zákazníka tak, aby byl s výsledkem maximálně spokojen.

Dostatečné kapacity

Máme dlouhodobě stabilní pracovní tým spolehlivých lidí a díky tomu jsme schopni plánovat a vytvářet montážní harmonogramy v co největším souladu s požadavky investorů a generálních dodavatelů velkých projektů. V průběhu celé stavení sezóny realizujeme souběžně několik projektů, tak aby každý zákazník mohl svou stavbu plánovat dle svých potřeb.

Důvěra

Je pro nás důležité nezklamat klientovu důvěru, proto veškeré montáže provádíme pečlivě a precizně. Jsme ve svém oboru specialisté, máme mnohaleté zkušenosti a sledujeme nejnovější trendy v technologických postupech. Soustředíme se na detaily tak, aby nevznikaly žádné nevzhledné dořezy, aby byl celkový dojem skutečně estetický, a aby si náš zákazník mohl i po letech říct, že tohle opravdu funguje.

Výsledek

Pyšníme se řadou realizovaných unikátních projektů a s radostí přijímáme další a další nové výzvy.