Je možné, aby dům zcela přirozeně zapadal do přírodní krajiny, a přesto v sobě měl eleganci a styl? Exkluzivní projekt „stodola design“ navržený architektem Milanem Jiroušem je důkazem, že toho lze dosáhnout více než úspěšně. V tomto projektu jsme se podíleli na výstavbě tří rodinných domů a díky architektově pojetí a citu pro detail vzniklo něco, co v mnoha směrech předčilo všechna naše očekávání.

V ideální kombinaci se dřevem jsme v interiéru i exteriéru domu použili lícové cihly a cihlové obkladové pásky. Odvětrávaná fasáda z cihel se obejde bez jakékoli údržby, čímž splňuje moderní nároky na pohodlné bydlení.

Interiér domu je precizně sladěn s exteriérem, čehož jsme dosáhli prostřednictvím cihlových obkladových pásků, které vzhledově bohatě zastanou funkci lícové cihly. Dominantou vnitřních prostor se navíc stal krb s cihlovým obložením, který dotváří příjemnou domácí atmosféru.

Přestože architekt jako hlavní materiál upřednostňoval lícovou cihlu raženou, která má spíše rustikální charakter, výsledný dojem je moderní a svěží. Ostatně posuďte sami.

Inspiroval vás tento unikátní projekt? Sdělte nám své představy a my vám je pomůžeme realizovat. Nabízíme zcela profesionální montážní služby. O své klienty přitom pečujeme jako v bavlnce a jejich spokojenost je pro nás na prvním místě.

Nechte si poradit. Měříme, navrhujeme správná řešení a MONTUJEME! S námi na to nebudete sami.
Tento produkt si můžete prohlédnout na naší vzorkovně.

Použité materiály na této referenci

Cihla
Cena za m2 1 740,00 Kč bez DPH
Cena za ks 30,00 Kč bez DPH
Pásek
Cena za m2 1 566,00 Kč bez DPH
Cena za ks 27,00 Kč bez DPH
Roh
Cena za ks 63,00 Kč bez DPH