Představujeme naší realizaci unikátního cihlového prvku. Tato plastická stěna je tvořena bezmála z 22 tisíc cihel. Název Supersoučasný prvek zcela vystihuje pojetí celého díla.

Oprava ohradní zdi a zámeckých schodů se chýlí ke konci. Brzy se na toto kouzelné místo vrátí svatby a turisté.

Díky naší letité praxi a zkušenostem z nejrůznějších projektů není dnes žádná zakázka, na kterou bychom si netroufli. Není důležité, jak moc na začátku vypadá taková realizace neuskutečnitelně. My uděláme maximum, aby byl výsledek nad všechna očekávání.

Máme pro vás ještě výhodnější ceny na vybraný materiál. K tomu si můžete objednat zaměření, založení nebo rovnou kompletní montáž na klíč.

Nově jsme zařadili do našeho stálého sortimentu výrobky z pálené kameniny. Pokud tedy hledáte obkladové pásky, cihly nebo ruční dlažbu z tohoto výjimečně odolného materiálu u nás najdete přehledně ucelenou nabídku těchto výrobků. Navíc si vše můžete prohlédnout a osahat na naší vzorkovně.

Rekonstrukcí fasády, kterou provedete pouze jednou a pak už si jen užíváte originální vzhled, nedostižnou životnost a bezúdržbovost.

Vdechneme historickým cihlám nový život. Ty pak plní nejen funkci, ale hlavně přenáší minulost do současnosti a hlavně tvoří budoucnost.

My najdeme způsob, jak Vaše představy realizovat a uvést je do praxe, která bude funkční a trvalá. Nebojte se experimentovat, jediné omezení je Vaše odvaha :-)

Dopřejte si chvilky s přáteli nebo rodinou v soukromí a pohodlí vlastního vinného sklepa na míru. Neváhejte nás kontaktovat, určitě i pro Vás najdeme nejvhodnější řešení stavby tradičního sklepa.