×
DOVOLENÁ

Vážení zákazníci,
od 15.7.2024 do 28.7.2024 je naše vzorkovna z  důvodů dovolené uzavřena.
V případě potřeby volejte 774 481 631, Jakub Weber.
Děkujeme za pochopení.

Již brzy více fotek ze zakázky v Obříství!

Nedaleko Prahy vyrostla luxusní vila ve svahu, který poskytuje nádherný výhled na západ slunce. Pojďte se inspirovat !

Nově si můžete stáhnout produktový katalog on-line! Stáhnout → ZDE.

Na naší mapě realizací přibude další špendlík. Nedaleko Svitav dáváme kabát této novostavbě i přilehlému zahradnímu domku s garáží.

Nedaleko Znojma v obci Havraníky vyrostl unikátní komplex vinařství, restaurace a hotelu pod názvem THAYA. Náš rukopis jsme zanechali v podobě kameninových cihel, které byly použity na haly, sklípky a ubytovací pokoje. Více fotek → v realizacích.

V jednom z nejvyhledávanějším turistickém středisku vzniká nový soubor apartmánových domů. Celkem zde roste 5 domů, naše parta dává kabát celému objektu B. Podívejte se, jak realizace probíhá. 

Centrální polytechnické dílny a Galerie města Pardubic jsou součástí areálu Automatických mlýnů v Pardubicích, které na začátku 20. století navrhl Josef Gočár. Ve zrekonstruovaných mlýnech nyní sídlí Gočárova galerie společně s novou budovou od Šépka architekti, která byla zpřístupněna na podzim roku 2023 a nyní získala cenu za novou stavbu v historickém prostředí!

Na jaře 2023 byla dokončena jedna z fází revitalizace Automatických mlýnů v Pardubicích, na které jsme se podíleli. Jedná se o část GAMPA - Galerii města Pardubic, kde byly použity KAMENINOVÉ CIHLY RUBÍN. Více fotek a průběh realizace naleznete v sekci REFERENCE.

Ohlédněte se s námi za pomalu končícím rokem 2023. Představujeme zajímavé projekty fasád a konstrukcí, které jsme realizovali v tomto roce.

Fasáda rodinného domku kousek od Přelouče v obci Spytovice, prošla pod našima rukama radikální proměnou. Zákazník již při koupu nemovitosti plánoval cihlovou fasádu, leč původní stavebník mu toto přání neuměl splnit.
Už to vypadalo, že z dočasné probarvené omítky se stane trvalé řešení.

Na podzim roku 2022 jsme dokončili fasádu na rekreačním objektu přímo na břehu Lipna. Jedná se o apartmánový dům, který svým nájemníků poskytuje úžasný panorama na celou Lipenskou nádrž a svým architektonickým pojetím skvěle zapadá do rázu krajiny. 

Právě dokončujeme další obklad fasády a plotu rodinného domu, tentokrát v Lanškrouně. Na projektu jsou použity obkladové pásků a cihly RENAISSANCE od Terca Wienerberger. Volba kombinace žlutých, červených a šedých tónů doplňuje charakter domu. Kombinace barev a tvarů dává celé fasádě a plotu jedinečný vzhled. Za nedlouho vám do sekce referencí přidáme kompletní foto z celé zakázky vč. řešení jednotlivých detailů.