Na komunitním centru v Lysolajích máme hotovo. Již se stěhují první nájemníci

Jedna z našich dalších realizací je za námi. Tentokrát jsme se podíleli na vybudování polyfunkčního domu ve Svitavách. 

Částečný obklad příjemně oživí fasádu. A pokud se rozhodnete sladit jej i s plotem, vznikne něco naprosto dokonalého. Dům je laděn do teplých odstínů hnědé v kombinaci se světlými tóny, působí to velice útulně a svěže. Na tento projekt byla použita lícová cihla Pagus Grijs Zwart společně s bílošedou spárovací hmotou. 

Nové možnosti pro fasády z lícového zdiva. Systémové bezesparé zdění z cihel ILUZO. Díky tomuto systému již nikdy nemusíte řešit, jak vám barva a vzhled spáry ovlivní celkový vjem z plochy.

Máme pro Vás další novinku na našem webu! V sekci REFERENCE jsme pro Vás přidali GALERII a VIDEA. Nyní se s Vámi můžeme podělit i o to, co se do referencí nevešlo. 

Kompletní rekonstrukce fasády a soklu vdechla rodinnému domu zcela novou tvář. Zde se vsadilo na kontrast. Světlý pásek Aarhus Weissgrau od výrobce Röben byl vyspárován maltou v odstínu antracit. Tmavý sokl tento kontrast příjemně doladil. Někteří mají obavu z kombinace s tmavými prvky, aby dům nepůsobil pochmurně. Tato obava je však zbytečná. Dům působí vzdušným a prosluněným dojmem. 

Zajímají Vás výsledky naší práce? Některé z našich realizací najdete v sekci REFERENCE i s mapou jejich lokací.

Inspirujte se naší prací ve vašem okolí, na webu v sekci REFERENCE, na našem Facebooku či Instragramu nebo se na nás obraťte s vlastním nápadem. Pomůžeme Vám s realizací Vaší vize.

Řadové domy v Praze už získávají svoji jedinečnou podobu díky obkladovým páskům Kontur beige engobierd. Ačkoliv nám počasí moc nepřeje, krok za krokem postupujeme do finále.
Po dokončení prací vás budeme informovat o finální podobě těchto domů.

Máme pro Vás novinku! Nyní můžete filtrovat naši nabídku i pomocí výrobce! A to nejen u sortimentu obkladových pásků, ale i lícových cihel. Věříme, že Vám tímto zjednodušíme výběr a orientaci v naší nabídce. 

Veškerý sortiment si můžete prohlédnout na naší vzorkovně v Heřmanově Městci, kde pro Vás máme otevřeno každý pracovní den od 8:00 do 16:30.

Další realizace za námi! Myslím, že jsme splnili na jedničku. Tentokrát se jednalo o novostavbu rodinné vily. Investor si přál odvětrávanou cihlovou fasádu, designovou stránku a řešení různých detailů však nechal na naší fantazii. Světlá spára s cihlami Formback Buntgeflammt působí jemně a skvěle koresponduje s červenou střechou a světlou dlažbou kolem domu.

Přemýšlíte o novém kabátku pro svůj dům? Inspirujte se u nás! Cihlový obklad sluší každému domu, od starého domku po moderní vilu. 

V Rychnově máme hotovo! Novostavbu městského bytového domu jsme oblékli do cihlového kabátu. Moderní bydlení a architektura cihlového obkladu v praxi.
Generální dodavatel celé stavby firma STATING s.r.o. finální podobu celého bytového domu zachytila na videu jak z exteriéru tak z interiéru.
Rádi toto video pro vás sdílíme, můžete si udělat lepší představu o naší práci na etapě obkladových pásků.
Byli jsme moc rádi součástí týmu, který realizoval tento bytový dům.
Nájemníkům přejeme klidné a příjemné bydlení.