Máme pro Vás novinku! Nyní můžete filtrovat naši nabídku i pomocí výrobce! A to nejen u sortimentu obkladových pásků, ale i lícových cihel. Věříme, že Vám tímto zjednodušíme výběr a orientaci v naší nabídce. 

Veškerý sortiment si můžete prohlédnout na naší vzorkovně v Heřmanově Městci, kde pro Vás máme otevřeno každý pracovní den od 8:00 do 16:30.

Další realizace za námi! Myslím, že jsme splnili na jedničku. Tentokrát se jednalo o novostavbu rodinné vily. Investor si přál odvětrávanou cihlovou fasádu, designovou stránku a řešení různých detailů však nechal na naší fantazii. Světlá spára s cihlami Formback Buntgeflammt působí jemně a skvěle koresponduje s červenou střechou a světlou dlažbou kolem domu.

Přemýšlíte o novém kabátku pro svůj dům? Inspirujte se u nás! Cihlový obklad sluší každému domu, od starého domku po moderní vilu. 

V Rychnově máme hotovo! Novostavbu městského bytového domu jsme oblékli do cihlového kabátu. Moderní bydlení a architektura cihlového obkladu v praxi.
Generální dodavatel celé stavby firma STATING s.r.o. finální podobu celého bytového domu zachytila na videu jak z exteriéru tak z interiéru.
Rádi toto video pro vás sdílíme, můžete si udělat lepší představu o naší práci na etapě obkladových pásků.
Byli jsme moc rádi součástí týmu, který realizoval tento bytový dům.
Nájemníkům přejeme klidné a příjemné bydlení.

V těchto dnech jsme dokončili poslední z pěti Villa domů Třebešín. Celá realizace všech domů probíhala ve třech etapách od jara letošního roku. Soubor Villa domů navazuje na původní zástavbu a stává se součástí celé čtvrti. Při dodávce a montáži cihlového obkladu vždy vyvíjíme maximální úsilí. Jsme rádi, že jsme mohli být součástí tohoto výjimečného projektu.

Představujeme naší realizaci unikátního cihlového prvku. Tato plastická stěna je tvořena bezmála z 22 tisíc cihel. Název Supersoučasný prvek zcela vystihuje pojetí celého díla.

Oprava ohradní zdi a zámeckých schodů se chýlí ke konci. Brzy se na toto kouzelné místo vrátí svatby a turisté.

Díky naší letité praxi a zkušenostem z nejrůznějších projektů není dnes žádná zakázka, na kterou bychom si netroufli. Není důležité, jak moc na začátku vypadá taková realizace neuskutečnitelně. My uděláme maximum, aby byl výsledek nad všechna očekávání.

Máme pro vás ještě výhodnější ceny na vybraný materiál. K tomu si můžete objednat zaměření, založení nebo rovnou kompletní montáž na klíč.

Nově jsme zařadili do našeho stálého sortimentu výrobky z pálené kameniny. Pokud tedy hledáte obkladové pásky, cihly nebo ruční dlažbu z tohoto výjimečně odolného materiálu u nás najdete přehledně ucelenou nabídku těchto výrobků. Navíc si vše můžete prohlédnout a osahat na naší vzorkovně.

Vdechneme historickým cihlám nový život. Ty pak plní nejen funkci, ale hlavně přenáší minulost do současnosti a hlavně tvoří budoucnost.

My najdeme způsob, jak Vaše představy realizovat a uvést je do praxe, která bude funkční a trvalá. Nebojte se experimentovat, jediné omezení je Vaše odvaha :-)