Zboží přidáno do poptávky
Do poptávky jsme vložili zboží Profesionální Montáž

Barevné vyobrazení výrobku je pouze ilustrativní. Pro posouzení skutečné barevnosti nás neváhejte požádat o aktuální vzorek.

Reference

Nově dokončeno
Pardubice
Nově dokončeno
Lanškroun
Spytovice (Přelouč)

Máme dlouhodobě stabilní pracovní tým spolehlivých lidí a díky tomu jsme schopni plánovat a vytvářet montážní harmonogramy v co největším souladu s požadavky investorů a generálních dodavatelů velkých projektů. V průběhu celé stavební sezóny realizujeme souběžně několik projektů, tak aby každý zákazník mohl svou stavbu plánovat dle svých potřeb.
Zpracujeme pro vás ucelený položkový rozpočet, provedeme zaměření a kontrolu projektové dokumentace.
Vyhnete se tak případným vícenákladům, které někdy plynou z nedostatků projektu, nebo příprav.
Cena montáže znáte předem, ta je odvislá od typu vybraného materiálu, složitosti objektu (členitost) a řeší jednotlivých detailů.

Je pro nás důležité nezklamat klientovu důvěru, proto veškeré montáže provádíme pečlivě a precizně. Jsme ve svém oboru specialisté, máme mnohaleté zkušenosti a sledujeme nejnovější trendy v technologických postupech. Soustředíme se na detaily tak, aby nevznikaly žádné nevzhledné dořezy, aby byl celkový dojem skutečně estetický, a aby si náš zákazník mohl i po letech říct, že tohle opravdu funguje.

Se vším vám samozřejmě pomůžeme.

Doporučená prodejní cena

Cena na dotaz
Máte zájem o konkrétní cenovou kalkulaci?
Využijte nezávaznou poptávku
Nechte si poradit. Měříme, navrhujeme správná řešení a MONTUJEME! S námi na to nebudete sami.
Tento produkt si můžete prohlédnout na naší vzorkovně.