Orientace na našem webu

Pro snadnější výběr a orientaci v našich produktech je u každé kategorie připraven přehledný filtr. Ten Vám umožní třídit velkou nabídku podle klíčových parametrů, jakou je povrch, barva, formát, typ .... a tak dále. Díky tomuto třídění si můžete svůj výběr zúžit dle Vašich představ a do poptávky vložit jen ten produkt, který Vás opravdu oslovil, popřípadě několik produktů (favoritů) a my Vám pak již pomůžeme vše dotáhnout do zdárného konce :-).

Vybíráte obkladové pásky, nebo cihlu pro fasádu

Ať už se jedná o celoplošnou fasádu nebo řešení jen určité části v kombinaci s jiným materiálem je u těchto staveb zpravidla rozhodující vzhled použitého obkladového pásku nebo lícové cihly. Funkčně ve všech ohledech námi  dodávané produkty na tomto typu staveb bez problému vyhoví. Je tedy jen na Vás a Vaší představivosti, kterým směrem se vydáte. Samozřejmě se můžete spolehnout, že Vás při tak složitém rozhodování podržíme. 

Hledáte cihlu pro Váš nový plot

Plot je nedílnou součástí skoro každého domu. I u těchto konstrukcí jsou kladeny vysoké požadavky na estetiku a design, ale i na plnění funkce. U těchto konstrukcí se již více posuzují i mechanické vlastnosti cihel. Některé ploty nebo opěrné zdi mohou svými parametry vyžadovat zvýšené nároky na použité typy cihel a malt. Pokud si nebudete jisti, zda máte správně vybráno, naše technické znalosti Vám pomůžou toto zkontrolovat a společně najít nejvhodnější řešení. 

Komerční projekty mají svá vlastní pravidla

Komerční projekt, který obsahuje použití lícových cihel nebo cihelných obkladových pásků je vždy velká výzva. V našem případě stačí abyste znali představu. My obstaráme vše ostatní. Od prováděcí dokumentace a vzorků všeho druhu až kompletní dodávku a montáž.